Web Development Services

Budowa stron internetowych od podstaw

Projektowanie i realizacja stron internetowych opartych o System Zarządzania Treścią. Responsywne strony CMS Wordpress

Kompleksowa usługa od rejestracji domeny, wykupienia hostingu, parkowania domeny, budowy i publikacji strony internetowej. Strony stawiamy w oparciu o CMS WordPress.

Przygotowujemy od razu optymalizując pod kątem przyszłych kampanii Google Ads, pozycjonowania oraz prowadzenia blogów.

CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią to narzędzie służące właścicielowi serwisu www do zarządzania jego zawartością oraz niektórymi elementami struktury. System ten pozwala wykonać właścicielowi samodzielnie podstawowe operacje takie jak edycja tekstu (usuwanie, dodawanie, modyfikowanie), dodawanie zdjęć i innych elementów graficznych, rozbudowa serwisu o nowe strony, zarządzanie linkami oraz układem menu.

System zarządzania treścią powstaje w oparciu o szczegółowe wymagania klienta i może być rozwinięciem istniejącej już strony internetowej firmy. W zależności od stopnia skomplikowania systemu, jego wdrożenie w firmie wraz z ewentualnymi szkoleniami może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Istnieje również możliwość administrowania Państwa systemem przez naszą firmę.

Cena gotowego produktu uzależniona jest od stopnia skomplikowania systemu i ustalana jest dla każdego klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę jego wymagania.

Powiedz nam więcej

Pomożemy z wielką pasją i zaangażowaniem we wzroście Twojego biznesu