Google Partner

 

  Uprzejmie informujemy, że firma DORADCA Paweł Prus w dniu 7 lutego 2021 uzyskała prestiżowy tytuł Google Partner.

Google Partner

Z artykułu dowiesz się:

- co to jest Google Partner

- co wyróżnia firmy z tytułem Google Partner

- co otrzymują klienci firmy z Google Partner

Google Partner to program marketingowy dla agencji reklamowych i firm, które zarządzają kontami Google Ads w imieniu innych przedsiębiorstw i marek. Tytuł ten jest szerszy, niż same certyfikaty Google, które posiadamy w ramach każdego rodzaju kampanii Ads.

Potwierdza on, że pracownicy firmy wykazali się umiejętnościami i wiedzą w zakresie Google Ads, zdając testy i zdobywając certyfikaty Google. Ten status oznacza również, że agencja spełnia wymagania dotyczące wydatków związanych z Google Ads, zapewnia sobie i klientom wzrost przychodów oraz utrzymuje i powiększa grono klientów.

 

Status Partnera Google to idealny sposób na zweryfikowanie czy firma, której pragniesz zlecić swoje działania marketingowe, posiada doświadczenie i kwalifikacje z zakresu reklamy internetowej. Posiadanie certyfikatu partnerskiego wyróżnia agencję i nadaje jej prestiżu.

 

Potwierdza, że pracują w niej specjaliści, którym działania marketingowe nie są obce i wiedzą jak skutecznie tworzyć reklamy w przestrzeni internetowej.

 

Firmy, które uzyskały status Partnera, uzyskują dostęp do dodatkowych wydarzeń, szkoleń i nie tylko. Mogą też korzystać z ofert promocyjnych Google Ads przeznaczonych dla obecnych i potencjalnych klientów.