Web Development Services

Prowadzenie blogów firmowych

Współczesny marketing stawia na unikatowe, wysokiej jakości merytoryczne treści. Wiemy, że nie masz czasu na pisanie bloga firmowego. Pomożemy, nie musisz z niego rezygnować.

Blog firmowy jest popularnym i skutecznym kanałem dystrybucji informacji. Trzeba jednak umieć to robić dobrze, właściwie i zgodnie z trendami oraz mieć na to czas. Bardzo wielu klientów podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o znalezione w internecie informacje dotyczące danej marki. Blog jest sposobem, aby w przemyślany i dobrany do grupy odbiorców sposób przedstawić wartości, jakie są najważniejsze dla firmy lub marki.

Dobrze prowadzony blog pozwoli rozwiać wątpliwości potencjalnego klienta i przekonać go do skorzystania z usługi lub produktu. Oczywiście w formie bardziej przystępnej klasyczna strona ofertowa. Blog jest świetnym źródłem wiedzy na temat problemów, jakie mogliby mieć potencjalni klienci z zasobami, usługami lub produktami dostarczanymi przez przedsiębiorstwo.

Google promuje świeży content. O wiele lepiej widzi strony, w których treści są aktualizowane, od tych, gdzie informacje od wielu lat nie były aktualizowane. Każdy wpis blogowy to osobna podstrona generującą nowe treści. Jeśli wpisy umieszczane są systematycznie, a nowe treści indeksowane przez daną wyszukiwarkę, Google widzi, że serwis rośnie i rozwija się. Strona idzie w górę w wynikach wyszukiwania, a należy wiedzieć, że wyszukiwarki bardzo dobrze indeksują blogowe wpisy.

Dzięki artykułom na blogu można w bardzo łatwy sposób budować tzw. długi ogon fraz kluczowych. Zapytania, które potencjalni klienci mogą wpisywać w wyszukiwarce, a które odbiegają od głównych fraz dla danej strony. W każdej branży istnieje katalog fraz z zakresu długiego ogona, którego potencjał jest na tyle duży, że nie warto go lekceważyć.

Z przyjemnością poprowadzimy Państwa blog firmowy, prosimy o kontakt.

Powiedz nam więcej o Twoich celach i projektach

Pomożemy z wielką pasją i zaangażowaniem we wzroście Twojego biznesu

Wypełnij poniższy formularz.


Fields marked with an * are required