Web Development Services

Co to jest Google Ads (AdWords)?

Jest to usługa, która dzięki naszej pomocy pozwoli znaleźć się Twojej stronie internetowej na nawet 1 pozycji w wynikach wyszukiwania Google w zaledwie klika dni po rozpoczęciu współpracy z naszą firmą

Jak widać w praktyce, Google w zasadzie zmonopolizowało rynek wyszukiwarek. Kogo nie ma na pierwszych miejscach w rankingu Google ten niestety nie dotrze ze swoimi produktami i usługami do klienta. Pozycjonowanie organiczne trawa dosyć długo i nie zawsze gwarantuje osiągnięcie zamierzonych celów. Poprzez Google Ads można zrobić to niemal natychmiast, z dnia dzień zacząć przed całą konkurencją na pierwszej stronie wyników wyszukiwania promować i sprzedawać usługi oraz produkty. Stosunkowo szybko i skutecznie przez linki reklamowe Google Ads. Dzięki Ads tworząc wpisy na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki Google zapewniamy dotarcie do potencjalnych klientów dokładnie w wtedy, kiedy szukają ich w internecie lub są zainteresowani produktami lub usługami.

Google Ads to stosunkowo tania, a wysoce efektywna usługa, dzięki której poprzez przyciągnięcie nowego ruchu do Twojej witryny wypromujesz firmę, zwiększysz sprzedaż produktów lub usług i zaczniesz kreować świadomość marki. Taniej niż w jakikolwiek inny tradycyjny sposób.

Na obrazku obok, w zielonym kolorem zaznaczyliśmy górne położenie w wynikach wyszukania przykładowych linków sponsorowanych w ramach różnych kampanii Google Ads. Są to cztery pozycje na górze strony oraz analogicznie cztery na dole strony z wynikami wyszukiwania Google.

Kampanie Google Ads prowadzimy pod kątem produktowym, połączeń telefonicznych czy wyświetleń na kanałach wideo.

Powiedz nam więcej

Pomożemy z wielką pasją i zaangażowaniem we wzroście Twojego biznesu