Web Development Services

Co to jest Google AdWords?

Jest to usługa, która dzięki naszej pomocy pozwoli znaleźć się Twojej stronie internetowej na 1 pozycji w wynikach wyszukiwania Google w tydzień od podpisania umowy z naszą firmą

Jak widać w praktyce, Google w zasadzie zmonopolizowało rynek wyszukiwarek. Kogo nie ma na pierwszych miejscach w rankingu Google ten niestety nie dotrze ze swoimi produktami i usługami do klienta. Można to zrobić szybko i skutecznie przez linki sponsorowane Google AdWords. Dzięki AdWords tworząc wpisy na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki Google zapewniamy dotarcie do potencjalnych klientów dokładnie w wtedy, kiedy są zainteresowani produktami lub usługami.

Google AdWords to stosunkowo tania, a wysoce efektywna usługa, dzięki której poprzez przyciągnięcie nowego ruchu do Twojej witryny wypromujesz firmę, zwiększysz sprzedaż produktów lub usług i zaczniesz kreować świadomość marki. Taniej niż w jakikolwiek inny tradycyjny sposób.

Na obrazku obok, w pomarańczowych ramkach zaznaczyliśmy położenie w wynikach wyszukania przykładowych linków sponsorowanych w ramach różnych kampanii Google AdWords.

Adwords

Powiedz nam więcej o Twoich celach i projektach

Pomożemy z wielką pasją i zaangażowaniem we wzroście Twojego biznesu

Wypełnij poniższy formularz.


Fields marked with an * are required