Web Development Services

Całościowa obsługa Social Media

Social Media Marketing wykorzystuje zaangażowanie klienta na serwisach społecznościowych wobec marki lub produktu

Cele social media

  Głównym celem działań z zakresu social media marketing nie jest efekt sprzedażowy, ale budowanie wizerunku marki. Materiały do kampanii marketingowych tworzy się, nie tylko po to by zdobyć uwagę klienta, lecz przede wszystkim w celu zachęcenia go do dzielenia się nimi ze swoimi znajomymi. Skutkuje to zwiększeniem wiarygodności przekazywanej treści, gdyż pochodzi ona z zaufanego źródła.

Profil w social media

  Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych opieramy na publikowaniu ciekawych tekstów oraz grafik związanych z profilem działania Twojej firmy. Na takich portalach docieramy dla Ciebie do osób, które stanowią grupę docelową Twojej firmy. Dzięki profilom możemy stale rozszerzać grono, do którego trafia proponowana przez Ciebie oferta oraz sprawiać, że osoby te staną się Twoimi stałymi klientami. Wiemy dokładnie, kto i w jaki sposób korzysta z danego portalu i z Twojego profilu w danym medium społecznościowym.

Budowanie relacji

  Przy prowadzeniu tego typu działalności dochodzi do interakcji z użytkownikami, dzięki czemu tworzą się bliższe relacje między nimi, a reklamowanym produktem. Dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych istnieje możliwość obserwowania w czasie rzeczywistym skutków działań reklamowych oraz szybkiego reagowania na pojawiające się zagrożenia. Stworzymy profil Twojej firmy na portalach społecznościowych m.in. Facebooku, Twitterze, Instagramie czy Pinterest. Następnie, poprowadzimy tam działania dążące do jeszcze większej promocji marki. Będzie to miejsce ciekawe, na które chętnie będą zaglądać stali bywalcy i które będzie przyciągało nowych, zaangażowanych obserwatorów. Jeśli posiadasz już fanpage, to odświeżymy jego wygląd i sprawimy, że będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Powiedz nam więcej

Pomożemy z wielką pasją i zaangażowaniem we wzroście Twojego biznesu