Dlaczego Adwords Google

No Comments

Google AdwordsDlaczego AdWords?

AdWords to reklamy w wyszukiwarce Google i na milionach stron partnerskich. Pytanie jest proste: dlaczego warto postawić na Google? Jak powszechnie wiadomo Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką. Jak w liczbach to wygląda? Poniżej przedstawiamy statystykę najpopularniejszych wyszukiwarek w Polsce. Można to podzielić na dwie grupy Najpopularniejsze wyszukiwarki wg domeny oraz oczywiście najpopularniejsze wyszukiwarki wg silnika.

Najpopularniejsze wyszukiwarki wg domeny

W pierwszej grupie mamy: google 96,31%, bing 1,89%, onet.pl 0,53%, yahoo – 0,50%.

Najpopularniejsze wyszukiwarki wg silnika

W drugiej grupie google – 97,53%, MSN – 1,91%, yahoo 0,52%.

Ranking wyszukiwarek internetowych w skali międzynarodowej na urządzeniach desktopowych wygrywa również google podobnie jak ranking wyszukiwarek internetowych w skali międzynarodowej na urządzeniach mobilnych.

Paweł Prus

Miłośnik nowoczesnych technologii twórca wielu stron i sklepów interetowych opartych na CMS Joomli i Wordpressie, również w technoligii RWD. Z wykształcenia ekonomista marketingowiec specjalizujący się w sprawach związanych z zarządzaniem firmą. Coach, trener, doradca, autor i wykaładowca na licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnych form matketingu i przedsiębiorczości. Z zamiłowania paralotniarz, dużo czyta, pisze, maluje :-)

Na firmowym blogu

Nasza firma zajmuje się nowoczesnymi formami marketingu on-line. Pomagamy Klinaszym Klientom osiągnąć pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Rozpędź swój biznes

Oferujemy Ci możliwość konsultacji odnośnie Twojej witryny oraz jej rozwoju naszymi wspólnymi siłami. Skontaktuj się z nami i zbudujmy Twoją markę.

No Comments

Najnowsze wpisy

All Website Tags

 

Leave a Comment