Definicja AdWords

No Comments

Google AdwordsJak widać w praktyce, Google w zasadzie zmonopolizowało rynek wyszukiwarek. Kogo nie ma na pierwszych miejscach w rankingu google ten niestety nie dotrze ze swoimi produktami i usługami do klienta. Można to zrobić szybko i skutecznie przez Google AdWords.

Google AdWords jest programem reklamowym. Dzięki AdWords tworząc reklamy online zapewniamy dotarcie do potencjalnych klientów dokładnie w wtedy, kiedy są zainteresowani produktami lub usługami. To wysoko efektywna usługa, dzięki której poprzez przyciągać ruch do twojej witryny wypromujemy firmę, zwiększysz sprzedaż produktów lub usług i zaczniesz kreować świadomość indywidualnej marki.

Paweł Prus

Miłośnik nowoczesnych technologii twórca wielu stron i sklepów interetowych opartych na CMS Joomli i Wordpressie, również w technoligii RWD. Z wykształcenia ekonomista marketingowiec specjalizujący się w sprawach związanych z zarządzaniem firmą. Coach, trener, doradca, autor i wykaładowca na licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnych form matketingu i przedsiębiorczości. Z zamiłowania paralotniarz, dużo czyta, pisze, maluje :-)

Na firmowym blogu

Nasza firma zajmuje się nowoczesnymi formami marketingu on-line. Pomagamy Klinaszym Klientom osiągnąć pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Rozpędź swój biznes

Oferujemy Ci możliwość konsultacji odnośnie Twojej witryny oraz jej rozwoju naszymi wspólnymi siłami. Skontaktuj się z nami i zbudujmy Twoją markę.

No Comments

Najnowsze wpisy

All Website Tags

 

Leave a Comment