Definicja Google Ads

Google AdwordsJak widać w praktyce, Google w zasadzie zmonopolizowało rynek wyszukiwarek. Kogo nie ma na pierwszych miejscach lub na pierwszej stronie w rankingu Google ten niestety nie dotrze ze swoimi produktami i usługami do klienta. Można to zrobić szybko i skutecznie przez Google AdWords.

Google AdWords/Ads jest programem reklamowym. Dzięki AdWords/Ads tworząc reklamy online zapewniamy dotarcie do potencjalnych klientów dokładnie w wtedy, kiedy są zainteresowani produktami lub usługami. To wysoko efektywna usługa, dzięki której przyciągając ruch do twojej witryny wypromujemy firmę, zwiększysz sprzedaż produktów lub usług i zaczniesz kreować świadomość oraz rozpoznawalność marki.

Paweł Prus

Miłośnik nowoczesnych technologii twórca wielu stron i sklepów interetowych opartych na CMS Joomli i Wordpressie, również w technoligii RWD. Z wykształcenia ekonomista marketingowiec specjalizujący się w sprawach związanych z zarządzaniem firmą. Coach, trener, doradca, autor i wykaładowca na licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnych form matketingu i przedsiębiorczości. Z zamiłowania paralotniarz, dużo czyta, pisze, maluje :-)

Jesteś firmowym blogu DORADCA Paweł Prus

Zajmujemy się nowoczesnymi formami marketingu on-line. Pomagamy Klientom szybko osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Rozpędź swój biznes

Oferujemy możliwość konsultacji odnośnie Twojej witryny oraz jej rozwoju. Skontaktuj się z nami, a zbudujmy Twoją markę w internecie.